164 km/h je cestovní rychlost pro Fabii HTP, pokud řídíte levým kolenem nebo palcem pravé ruky, díky čemuž se nerušeně můžete dál věnovat byznysu.

98km/h je dostačující rychlost ve Fábii HTP průměrně zalidněnou obcí.

Dvě jsou opěrky hlavy, které nejsou potřeba do rychlosti 168km/h při sezení na zadních sedadlech ve Fabii HTP.

Dva jsou i telefony, které lze bezpečně obsluhovat při cestovní rychlosti Fabie HTP, která umožňuje z vesnice s přehledem vyjet dřív než do ní vjedete.

Čtyři jsou zimní pneumatiky na Fabii HTP, které mají při 28 stupních Celsia vzduchu lepší adhezi i brzdné vlastnosti než-li gumy letní.

Páté jsou ty dveře u Fabie HTP, které neulítnou při otevření obou předních okýnek suplujících absenci klimatizace na dálnici do Brna.

Nulovou informační hodnotu má katalogový údaj o maximální rychlosti Fabie HTP, který naleznete v provozní brožuře uložené v kastlíku před spolujezdcem. Ano, té pozvracené části palubního panelu.

Jeden je vestavěný radiomagnetofon. Stereo. Ten ovšem trochu doplácí na poněkud slabší odhlučnění vozu, které bych nepřirovnal k tichému šelestu na srdci dědečka v penzi, ale spíš zvuku padající stadiónové reprosestavy Marshall, kterou právě proskočil zblblej Iggy Pop uprostřed koncertu.
Pokud navíc “otevřete naplno” výše zmíněnou “klimatizaci”, máte slušnou šanci, že se vám vylije mozek k těm blitkám co už jsou na kastlíku a vestavěný stereomagnetofon vám k tomu hezky zahraje.

Fabia HTP je skvělý vůz a Feek za volantem Fabie HTP je jedinečný učitel brejkdencu nešťastníků na sedadle spolujezdce.

Rob

[Not a valid template]