20170227_R470391

Vždycky jsem překvapen, jak jednoduchý to je. Prostě se šoupu, různě mrcasím a otáčím, klouže to a hlavně – trvá dlouho! Během toho registruji, jak se obrušují věci z mého kola, které jsem před jízdou umyl a promazal, aby bylo fešák. Citová újma a lítost samože výrazně převyšuje ztrácející se hodnotu. Eh, ňák mě to přetáčí, takže to nebude jenom levá strana, chytlo mě to do kotrmelce, což znamená, že tu ještě budu dělat gymnastickou estrádu…bezva! Hned během prvního pokusu o kotrmelec vzad jsem hodil záda do výpletu a dál kotrmelcoval i s mým věrným kolem.
Kolem a kolem – s kolem nerad padám na afaltu. O to méně na vyžraném asfaltu stařičké silnice do Valtéřova.
1
Neelegantně a s heknutím jsem se postavil na vratké nohy a konstatoval, že jsem solidně doškubán. A štěrkolet? Ten byl také doškubán. A různě pomačkán. Záclona baráku vedle silnice se zvědavě zavlnila. Skvělý, to je trapas…
Njn, ale všechno zlý je k něčemu dobrý. Nedávno mi z PROTOCYCLES poslali kotouče a destičky GALFER na obě moje kola a já si furt říkal, že je mi líto je jen vyfotit a říct “hele, mám nový kotouče!”.
20170224_R470206
Tahle politováníhodná příhoda měla za následek nutnost vyměnit výplety, protože jsem si do nich během toho tělocviku hrknul po zádech jako slon do porcelánu.
Tudíž mohu během hnípání se v hnisajících strupech s hrdostí oznámit, že teda mám na opraveném štěrkoletu už ty nový nóbl kotouče – GALFER! Vualá!
20170226_R470345
20170227_R470401
~rt